свеча на 15 день рождения
Послуги

Дні народження

кексы со звездами на день рождения
праздничный торт в день рождения

Професіонали разом з Вами продумають кожну деталь майбутнього свята та вирішать усі організаційні питання.

Свято, про яке ви мріяли
Подаруйте собі свято у день народження

Як правило, цей день не проводять на самоті. Кожна людина раз на рік замислюється, як відсвяткувати день народження, щоб їй та запрошеним близьким людям було цікаво, весело та комфортно. Самому братися за організацію свята можна, якщо гостей буде мало. Можна зібрати рідних вдома, влаштувавши сімейну вечерю, або посидіти з найближчими друзями десь у барі. Але якщо трапилася кругла дата, ювілей, то навряд чи все коштуватиме невеликі посиденьки. Хочеться веселощів, які б запам'ятався і імениннику, і його гостям. У такому разі безпрограшним варіантом будуть послуги агентства Day&Night. Це команда справжніх професіоналів, здатних втілити всі побажання клієнта та зробити будь-яке свято унікальним та незабутнім. Організація дня народження у будь-якому можливому (і навіть неможливому) стилі – для компанії не проблема.

ГОТОВІ ТЕМАТИЧНІ РІШЕННЯ🎂

Замовити івент

Чому варто звернутися до агентства Day&Night

На сьогоднішній день дефіциту таких послуг на ринку немає. Є безліч фірм, які займаються організацією різноманітних заходів. Але заплативши гроші, клієнт розраховує на вау-результат. Усі, хто звертається до компанії Day&Night, залишаються у захваті від створеного свята. Чому винуватці урочистостей звертаються до нас:

 • креативна молода команда із сотнями ідей створення незабутніх свят;
 • співпраця з великою кількістю локацій для будь-якої урочистості;
 • індивідуальний підхід до кожного клієнта, враховуються всі побажання, дрібниці, нюанси;
 • широкий спектр послуг від простого підбору ресторану, розваг до організації свята під ключ;
 • фахівці організовують захід, виходячи з бюджету клієнта, тому цінова політика є індивідуальною в кожному випадку.

У роботі команди не буває форс-мажорів. Навіть якщо вони трапляються з якоїсь причини під час урочистостей – цього ніхто не помітить, бо працівники агентства завжди мають запасний план розвитку подій. Тобто, уклавши контракт із замовником, компанія дає гарантію, що святкування вашого дня народження пройде бездоганно.

Ми підкажемо, на що звернути увагу

Якщо плануєте відзначати день народження у Києві або ж за межами міста та наймаєте фірму з організації заходу, то це не означає, що ви будете абсолютно відсторонені від процесу підготовки. Співробітникам агенції Day Night потрібно розуміти, яким саме замовник хоче бачити своє свято. Тому клієнту потрібно для початку подумати та розповісти нашим працівникам наступні моменти:

 • стиль та тематику свята;
 • кількість гостей та їх розміщення;
 • бажану локацію, меню;
 • музичний супровід;
 • розваги (танці, конкурси та ін.);
 • оформлення столів, приміщень.

Якщо клієнт не має особливих побажань і він втрачається у виборі, співробітники прийдуть на допомогу і запропонують десятки сучасних і креативних варіантів організації дня народження. Просто розкажіть їм про себе, свої звички, вільний час, переваги, друзів. Виходячи з цієї інформації для вас створять унікальну концепцію та влаштують один із незабутніх днів у році.