Відгуки

Кожен проект Day&Night
це нова захоплююча історія

Ми вважаємо, що за нас говорять наші проекти,
а про них вам розкажуть щасливі клієнти.

Наше головне завдання – створити неповторне свято, яке буде яскравим та цінним спогадом для вас та ваших близьких. Послуги нашої event компанії охоплюють весь процес підготовки до урочистостей, починаючи від розробки ідеї та створення оригінального сценарію та закінчуючи координацією роботи всіх фахівців на майданчику.

Залишити відгук
10 жовтня 2023
Вʼячеслав
Щиро дякуємо Day&Night!!!
Оля, Наташа ви дуже круті професіонали своєї справи!!!
За 21 день організували нам Мега круте весілля, яке до сих пір обговорюють навіть ті наші знайомі, хто на ньому і не був )))
Зробили нам все, що ми хотіли та бажали!
Чесно кажучі, від того , що процес організації був настільки чітким та злагодженим, ми отримували лише позитивні емоції та враження! Від підбору флористики до дегустації тортиків )))) Це було фантастично круто!
Дякуємо Вам неймовірні Day&Night!
02 вересня 2023
Анна та Ілля
Агенція Day&Night вразила нас своєю неймовірною чуйністю та клієнтоорієнтованістю. Вони не тільки проявили інтерес до наших ідей і побажань, але й запропонували деякі свої варіанти, які виявилися набагато кращими, ніж ми спочатку уявляли.
Їхня професійність приємно вразила з самого початку - від планування до втілення кожної дрібниці в дійсність.
Наш день був неймовірною подією завдяки їхній роботі, і ми беззаперечно рекомендуємо Day&Night всім майбутнім нареченим, які шукають надійних та талановитих професіоналів.
18 липня 2023
Ірина
Я щиро вдячна дівчатам з агенції Day&Night Ользі та Наталі! Вони допомогли влаштувати свято на честь золотого весілля для моїх батьків, врахувавши всі деталі, запропонувавши найкращих ведучих для церемонії та власне свята. Кожна деталь була продумана, кожне побажання враховане. Від дня зустрічі до моменту прощання дівчата були на висоті. Найголовніша моя мета- заробити день золотого весілля днем радості для моїх батьків- була досягнена. Дівчата, ви зробили все і навіть більше для її досягнення! Велика вам подяка! Готова без вагань рекомендувати вас!
17 червня 2023
Каріна та Богдан
Ми хочемо подякувати Олі та Наталії за те що допомогли нам з організацією весілля. Усе було на вищому рівні! Цей день і сміялися і плакали (від щастя) всі! Окреме дякую Фотографу, відеографам, ведучому, та іншим. Це було неперевершено!