Відгуки

Кожен проект Day&Night
це нова захоплююча історія

Ми вважаємо, що за нас говорять наші проекти,
а про них вам розкажуть щасливі клієнти.

Наше головне завдання – створити неповторне свято, яке буде яскравим та цінним спогадом для вас та ваших близьких. Послуги нашої event компанії охоплюють весь процес підготовки до урочистостей, починаючи від розробки ідеї та створення оригінального сценарію та закінчуючи координацією роботи всіх фахівців на майданчику.

Залишити відгук
14 березня 2024
Іван
Враження від освідчення, організованого івент-агенцією Day&Night, просто неймовірні! Уся команда була надзвичайно уважною до деталей, створюючи атмосферу, яка викликала море емоцій. Атмосфера була магічною, а кожен елемент свята був ретельно продуманий і виконаний з любов’ю.

Рекомендую агенцію Day&Night кожному, хто хоче зробити особливий момент ще більш незабутнім. Вони здатні перетворити будь-яку мрію на реальність. Дякуємо усій команді за чудову роботу, старання та незабутнє свято!
10 лютого 2024
Анна
Спасибо , девочкам day&night за помощь и поддержку , нашего не забываемого праздника !)
С вами просто … и легко …
Надеюсь еще ни раз увидимся )))
Всех благ и ярких прорывов в карьере )))
03 лютого 2024
Дарья
Дуже дякуємо агентству за професійну та незабутню організацію нашого свята! Все було на найвищому рівні, дівчата повністю автономні та розвантажили повністю нас від організаційних питань. Все дуже професійно, привітно та без напруги. Дуже дякуємо ще раз. Тепер ви наше сімейне агентство для організації всіх подій ❤️
10 жовтня 2023
Вʼячеслав
Щиро дякуємо Day&Night!!!
Оля, Наташа ви дуже круті професіонали своєї справи!!!
За 21 день організували нам Мега круте весілля, яке до сих пір обговорюють навіть ті наші знайомі, хто на ньому і не був )))
Зробили нам все, що ми хотіли та бажали!
Чесно кажучі, від того , що процес організації був настільки чітким та злагодженим, ми отримували лише позитивні емоції та враження! Від підбору флористики до дегустації тортиків )))) Це було фантастично круто!
Дякуємо Вам неймовірні Day&Night!