Reviews

Every Day&Night project
is a new exciting story.

We think our projects speak for us,
and happy customers will tell you about them.

Our main task is to create a unique holiday that will be a vivid and valuable memory for you and your loved ones. The services of our event company cover the entire process of preparing for a celebration, from developing an idea and creating an original script, to coordinating the work of all specialists on the site.

Leave feedback
14 March 2024
Іван
Враження від освідчення, організованого івент-агенцією Day&Night, просто неймовірні! Уся команда була надзвичайно уважною до деталей, створюючи атмосферу, яка викликала море емоцій. Атмосфера була магічною, а кожен елемент свята був ретельно продуманий і виконаний з любов’ю.

Рекомендую агенцію Day&Night кожному, хто хоче зробити особливий момент ще більш незабутнім. Вони здатні перетворити будь-яку мрію на реальність. Дякуємо усій команді за чудову роботу, старання та незабутнє свято!
10 February 2024
Анна
Спасибо , девочкам day&night за помощь и поддержку , нашего не забываемого праздника !)
С вами просто … и легко …
Надеюсь еще ни раз увидимся )))
Всех благ и ярких прорывов в карьере )))
03 February 2024
Дарья
Дуже дякуємо агентству за професійну та незабутню організацію нашого свята! Все було на найвищому рівні, дівчата повністю автономні та розвантажили повністю нас від організаційних питань. Все дуже професійно, привітно та без напруги. Дуже дякуємо ще раз. Тепер ви наше сімейне агентство для організації всіх подій ❤️
10 October 2023
Вʼячеслав
Щиро дякуємо Day&Night!!!
Оля, Наташа ви дуже круті професіонали своєї справи!!!
За 21 день організували нам Мега круте весілля, яке до сих пір обговорюють навіть ті наші знайомі, хто на ньому і не був )))
Зробили нам все, що ми хотіли та бажали!
Чесно кажучі, від того , що процес організації був настільки чітким та злагодженим, ми отримували лише позитивні емоції та враження! Від підбору флористики до дегустації тортиків )))) Це було фантастично круто!
Дякуємо Вам неймовірні Day&Night!