Отзывы

Каждый проект Day&Night
это новая увлекательная история

Мы считаем, что за нас говорят наши проекты,
а о них вам расскажут счастливые клиенты.

Наша главная задача – создать неповторимый праздник, который будет ярким и ценным воспоминанием для вас и ваших близких. Услуги нашей event компании охватывают весь процесс подготовки к торжеству, начиная от разработки идеи и создания оригинального сценария, и заканчивая координацией работы всех специалистов на площадке.

Оставить отзыв
10 октября 2023
Вʼячеслав
Щиро дякуємо Day&Night!!!
Оля, Наташа ви дуже круті професіонали своєї справи!!!
За 21 день організували нам Мега круте весілля, яке до сих пір обговорюють навіть ті наші знайомі, хто на ньому і не був )))
Зробили нам все, що ми хотіли та бажали!
Чесно кажучі, від того , що процес організації був настільки чітким та злагодженим, ми отримували лише позитивні емоції та враження! Від підбору флористики до дегустації тортиків )))) Це було фантастично круто!
Дякуємо Вам неймовірні Day&Night!
02 сентября 2023
Анна та Ілля
Агенція Day&Night вразила нас своєю неймовірною чуйністю та клієнтоорієнтованістю. Вони не тільки проявили інтерес до наших ідей і побажань, але й запропонували деякі свої варіанти, які виявилися набагато кращими, ніж ми спочатку уявляли.
Їхня професійність приємно вразила з самого початку - від планування до втілення кожної дрібниці в дійсність.
Наш день був неймовірною подією завдяки їхній роботі, і ми беззаперечно рекомендуємо Day&Night всім майбутнім нареченим, які шукають надійних та талановитих професіоналів.
18 июля 2023
Ірина
Я щиро вдячна дівчатам з агенції Day&Night Ользі та Наталі! Вони допомогли влаштувати свято на честь золотого весілля для моїх батьків, врахувавши всі деталі, запропонувавши найкращих ведучих для церемонії та власне свята. Кожна деталь була продумана, кожне побажання враховане. Від дня зустрічі до моменту прощання дівчата були на висоті. Найголовніша моя мета- заробити день золотого весілля днем радості для моїх батьків- була досягнена. Дівчата, ви зробили все і навіть більше для її досягнення! Велика вам подяка! Готова без вагань рекомендувати вас!
17 июня 2023
Каріна та Богдан
Ми хочемо подякувати Олі та Наталії за те що допомогли нам з організацією весілля. Усе було на вищому рівні! Цей день і сміялися і плакали (від щастя) всі! Окреме дякую Фотографу, відеографам, ведучому, та іншим. Це було неперевершено!