Отзывы

Каждый проект Day&Night
это новая увлекательная история

Мы считаем, что за нас говорят наши проекты,
а о них вам расскажут счастливые клиенты.

Наша главная задача – создать неповторимый праздник, который будет ярким и ценным воспоминанием для вас и ваших близких. Услуги нашей event компании охватывают весь процесс подготовки к торжеству, начиная от разработки идеи и создания оригинального сценария, и заканчивая координацией работы всех специалистов на площадке.

Оставить отзыв
14 марта 2024
Іван
Враження від освідчення, організованого івент-агенцією Day&Night, просто неймовірні! Уся команда була надзвичайно уважною до деталей, створюючи атмосферу, яка викликала море емоцій. Атмосфера була магічною, а кожен елемент свята був ретельно продуманий і виконаний з любов’ю.

Рекомендую агенцію Day&Night кожному, хто хоче зробити особливий момент ще більш незабутнім. Вони здатні перетворити будь-яку мрію на реальність. Дякуємо усій команді за чудову роботу, старання та незабутнє свято!
10 февраля 2024
Анна
Спасибо , девочкам day&night за помощь и поддержку , нашего не забываемого праздника !)
С вами просто … и легко …
Надеюсь еще ни раз увидимся )))
Всех благ и ярких прорывов в карьере )))
03 февраля 2024
Дарья
Дуже дякуємо агентству за професійну та незабутню організацію нашого свята! Все було на найвищому рівні, дівчата повністю автономні та розвантажили повністю нас від організаційних питань. Все дуже професійно, привітно та без напруги. Дуже дякуємо ще раз. Тепер ви наше сімейне агентство для організації всіх подій ❤️
10 октября 2023
Вʼячеслав
Щиро дякуємо Day&Night!!!
Оля, Наташа ви дуже круті професіонали своєї справи!!!
За 21 день організували нам Мега круте весілля, яке до сих пір обговорюють навіть ті наші знайомі, хто на ньому і не був )))
Зробили нам все, що ми хотіли та бажали!
Чесно кажучі, від того , що процес організації був настільки чітким та злагодженим, ми отримували лише позитивні емоції та враження! Від підбору флористики до дегустації тортиків )))) Це було фантастично круто!
Дякуємо Вам неймовірні Day&Night!