фон для детского праздника
Новини

Чому свято важливе для дітей?

Навряд чи знайдеться у світі багато людей, які не люблять свят. Більшість чекають на нього з нетерпінням, заздалегідь плануючи, як його провести. Свято – це можливість забути про нагальні домашні проблеми, робочі моменти, спілкуватися з друзями, колегами, приятелями.
Діти є винятком. Для них урочиста подія ще вагоміша, у їхньому житті це один з основних аспектів. Якщо батьки хочуть, щоб їхня дитина добре розвивалася, стала в майбутньому успішною людиною – організовувати для неї свята просто необхідно. Діти так само, як і дорослі вміють співпереживати, виявляти емоції. У них також часто виникають проблеми. Тому обов'язково треба вміти слухати та чути своїх дітей, розмовляти з ними. У процесі підготовки та організації заходу вони набувають нових знань, духовно збагачуються, у них формується ставлення до навколишніх людей та середовища. Свято – це можливість підтримувати сімейні традиції, що також позитивно впливає на емоційний і психологічний стан підростаючого покоління.

Чому потрібно влаштовувати дітям свята

Цей день завжди чекають із трепетом та хвилюванням. Дитина в передчутті отримання подарунків, спілкування з друзями, веселих конкурсів та ігор. Не менш важливо, якщо він братиме безпосередню участь у підготовці заходу. В результаті він набуває навичок спілкування, у нього виробляється багато корисних якостей:

 1. Впевненість у своїх силах. Спілкуючись із батьками, родичами дитина відчуває з їхнього боку надійність, захищеність, зацікавленість. Підтримка для нього є дуже важливою.
 2. Під час свята діти спілкуються між собою, у них з'являються спільні інтереси. Завдяки цьому виробляються певні норми поведінки у суспільстві, вони знайомляться з поняттям про моральну цінність. Таке спілкування у соціумі впливає подальше формування личности.
 3. Навчаються командної роботи під час ігор та конкурсів. Це дає поняття того, як важливо надавати взаємну допомогу, підтримку, бути чуйним.
 4. Творчі здібності. Конкурси, ігри, майстер-класи – все це виявляє у дитини наскільки вона творча чубчик. Крім того, розвиваються такі якості, як інтуїція, логіка, швидкість мислення. Танці, пісні, вірші, малювання, музика – теж види творчості, і їх часто можна побачити у різних іграх та конкурсах.

дети радуются на празднике

Будь-яке свято – це, перш за все, позитивні емоції, що важливо у житті будь-якої людини. Почуття при цьому завжди загострюються, діти краще запам'ятовують і чудово вживаються в запропонований образ, вони стають спритнішими, дисциплінованішими.
Батьки, зі свого боку, мають докласти чимало зусиль, щоб свято відбулося, як замислювалося.

Що враховують під час організації дитячого свята

Захід можна відсвяткувати вдома, запросивши друзів чи близьких родичів. Його можна зробити незабутнім, якщо добре продумати ідею та організацію. Не варто забувати про такий важливий аспект, як думка, бажання, пріоритети дитини. Потрібно дізнатися, чого хоче. Після цього слід визначитися з такими моментами:

 1. Тематика. Найкращий варіант - взяти за основу улюблений твір дитини. І відповідно до нього придумати відповідні ігри, конкурси.
 2. Місце проведення. Багато в чому воно залежить від кількості запрошених. Не всі можуть на належному рівні організувати захід у квартирі. Якщо це спільне свято та батьки хочуть провести майстер-клас, потрібно заздалегідь забронювати відповідну студію. День народження – хороший варіант кафе, де є можливість організувати задумане. Влітку міста можна вирушити на пікнік за місто.
 3. Якщо свято тематичне, бажано, щоб і вбрання відповідало сюжету. Зовсім необов'язково їх спеціально шити. Можна додати деталь, за якою можна точно визначити тему. Наприклад, тільник ідеально підійде для піратської вечірки.
 4. Надішліть гостям запрошення. Зробити це потрібно наперед, щоб усі встигли підготуватися.
 5. Подарунки всім. Невеликі сюрпризи приємно здивують та порадують. Їх можна приурочити до конкурсів, майстер-класів, ігор.

Завчасно слід написати сценарій проведення заходу. У ньому бажано вказати час – о котрій і що конкретно відбуватиметься.

Куди звернутися за допомогою для організації свята

Не всі дорослі можуть зайнятися організацією дитячої вечірки. Для цього потрібно мати час, відповідні знання, виявити фантазію, креатив. Найкращий варіант – звернутися до спеціалізованої компанії, що пропонує подібний вид послуг.
Event-агентство Day&Night – те, що вам потрібне. Вже понад 5 років воно займається організацією найрізноманітніших святкових заходів. У процесі підготовки приділяється увага кожної деталі, дрібниць немає. Довіривши організацію свята фахівцям івент агентства Day&Night, вони допоможуть визначитися з:

 • метою та тематикою заходу;
 • бюджетом;
 • вибором місця щодо;
 • меню;
 • іграми, конкурсами;
 • сценарієм розважальної програми.

Багато в чому організація залежить від віку дітей. Це обов'язково враховують працівники компанії. Ви можете вибрати тематику із запропонованих агентством або ж вигадати свою. Будь-яке бажання враховуватиметься під час підготовки та організації. Подаруйте дітям свято! Не варто забувати про те, що він не менш важливий, ніж фізичні вправи чи прогулянки.