надпись Гэтсби золотым цветов
Корпоративи

Джаз і Блюз ( Вечірка у стилі Гетсбі)

Перейнятися атмосферою того часу, коли джаз і блюз були на піку своєї популярності, опинитися в 20-х роках на приголомшливій вечірці того часу. Увійти в образ допоможуть перегляд фільмів Брати Блюз, Великий Гетсбі, Ми з Джаза і т.д. Атмосферу вечора задасть легка джазова музика, саксофоніст, приглушене світло, наявність свічок, фотозона оформлена в стилі нічного міста,
З кольорової гами вечора вітаються всі відтінки чорного, срібні та золоті кольори. Смокінги, білі сорочки, метелики та обов'язково чорні лаковані черевики для чоловіків. Для жінок коктейльні сукні довжиною до коліна, з низькою талією, сукні сорочки, сукні труби з короткими рукавами або взагалі без них, а зверху хутряна горжетка. І звичайно ж образ повинен бути доповнений капелюшком з пір'ям, вуалетками або квітами. В наші часи актуальні ажурні обідки, атласні стрічки, прикрашені стразами, камінням, вишивкою. Довгі рукавички вище ліктя, і босоніжки із закругленим носком, а також основні атрибути образу.
Легка задимленість від сигар, джаз, саксофон, та коктейлі, які, як і сам вечір захочеться смакувати повільно та з насолодою!

оформление вечеринки в стиле Гэтсби

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.
Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.
Чек на людину формується від багатьох факторів:

  1.  Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де проходитиме захід.
  2.  Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини і т.д.), додаткова апаратура, кавер групи, вокалісти, музиканти, шоу балет, тематичні подарунки співробітникам, костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).
  3. Питання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн