классический корпоратив
Корпоративи

Класична корпоративна вечірка

Класика – найпопулярніший напрямок в івентах.

Дуже часто клієнти обирають цей вид урочистості, оскільки він не зобов'язує до певного дрес-коду, певних атрибутів, навіть у одязі домінує класичний повсякденний лук.

Головним завданням організатора залишається вибір правильного місця під захід, щоб відповідав усім вимогам та формату івента, а також щоб локація мала достатньо місця вмістити потрібну кількість учасників вашої урочистості.

Далі, вибирається та узгоджується з вами ведучий вечора, шоу програма, декор приміщення, монтаж сцени за потребою, апаратура, фотозона з логотипом вашої компанії, інтерактиви, артисти, ді-джеї та інші важливі питання щодо наповнення вечора, меню ресторану, вибір напоїв і т.д.

Ми готуємо повний сценарій, докладний таймінг, план вечора. Ми спілкуємося з усіма підрядниками замість вас, щоб заощадити ваш дорогоцінний час, і контролюємо виконання всіх поставлених завдань усіма службами, які відповідають за Ваш ідеальний Святковий Корпоратив!

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.

Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.

Чек на людину формується від багатьох факторів:

  1. Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де відбуватиметься захід.
  2. Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини та ін.), додаткова апаратура, кавер гурту, вокалісти, музиканти, шоу балет, тематичні подарунки співробітникам , костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).
  3. Запитання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію. (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн