тема космоса для вечеринки
Корпоративи

Корпоратив у космічному стилі

Хочете насправді Космічний івент, вибирайте корпоратив у космічному стилі.
Почнемо із Запрошень. Людина вручає вам запрошення на борт справжнього космічного корабля. Відправлення буде в точний час (початок вечірки), шлях корабель тримає на незвідану планету.
Відразу після відправлення всі проблеми як рукою знімає, і вони стають приземленими, не те що тут у космосі... Попереду нові горизонти, і далекі галактики!
В оформленні зали будуть зображення галактик, зірок, планет, астероїди, комети. На стінах можуть бути фото героїв із «Зоряних воєн», «П'ятого Елементу», флуоресцентні наклейки, дзеркальні диско-кулі, проектор зоряного неба, багато фольги в декорі. Фотозона із зображенням космонавтів чи прибульців чудово впишеться у загальний інтер'єр.
Варіації костюмів можуть бути різноманітними: від прибульців, до космонавтів і героїв фільмів про космос.
Частування з напоями також має відповідати обраній тематиці. І за дизайном, кольором максимально бути незвичайними.
На гостей чекає дуже активна зоряна програма, з конкурсами, космічними танцями, Парадом планет, Вікторинами, та вибір кращого Space-костюму. Все це супроводжуватиметься космічною історією, тематичними фільмами та призами.

вечеринка в космическом стиле

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.
Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.
Чек на людину формується від багатьох факторів:

  1.  Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де проходитиме захід.
  2.  Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини і т.д.), додаткова апаратура, кавер групи, вокалісти, музиканти, шоу балет, тематичні подарунки співробітникам, костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).
  3. Питання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн