ретро аудиокассеты
Корпоративи

Корпоратив у стилі ретро. Стиляги 50-х, 60-х, 70-х, 80-х, 90-х років

Першим, що важливо, це визначиться з часовими рамками. Головними атрибутами буде музика популярна на той час, і мода. А вже про все інше подбаємо ми.
  Ми зануримо вас повністю в атмосферу того часу, і запалюватимемо яскравими танцями під популярні хіти. Хтось може згадати молодість свою, а хтось бабусину. Унікальні програми із автентичними закусками, напоями, декораціями. Геть буденність, час веселитися! Діставайте вбрання бабусь і батьків і швидше на танцмайданчик за новими враженнями.

девушка с молочным коктейлем в красном платье

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.
Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.
Чек на людину формується від багатьох факторів:

  1.  Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де проходитиме захід.
  2.  Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини і т.д.), додаткова апаратура, кавер групи, вокалісти, музиканти, шоу балет, тематичні подарунки співробітникам, костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).
  3. Питання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн