Голливуд вечеринка
Корпоративи

Легенди кіно. Корпоратив у стилі Голлівуд

Увага! Камера, Мотор! Почали!
Як часто хочеться згадати свої мрії, і стати справжнім Актором, а можливо і зіграти ту саму заповітну роль. Можливо, саме ця роль принесе вам довгоочікуваний Оскар!
Найкрасивіші декорації, незабутня шоу-програма, саундтреки популярних фільмів, афіші кінопрем'єр, червона доріжка будуть оточувати вас протягом усього вечора.
Поринути у справжнє, богемне життя великого акторського життя, насолодитися атмосферою, і взяти участь у справжній зйомці. Фільму вашого вечора, ось вона справжня творчість та азарт. А фіналом буде кінопрем'єра Вашого Корпоративу, де є нагороди у кожній номінації та Супер Призи.
Буде незабутньо весело та захопливо.
Почали!

корпоратив в стиле Голливуд

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.
Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.
Чек на людину формується від багатьох факторів:

 Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де проходитиме захід.

 Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини і т.д.), додаткова апаратура, кавер групи, вокалісти, музиканти, шоубалет, тематичні подарунки співробітникам, костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).

Питання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн

Корпоратив у голлівудському стилі. Що ми пропонуємо.

Ласкаво просимо у гламурний світ Голлівуду! У агентстві Day&Night Event Agency ми спеціалізуємося на внесенні певної магії у вашу корпоративну вечірку. Готуйтеся до зоряного вечора, поки ми розстилаємо червону килимову доріжку та організуємо для вашої команди неперевершену ніч блиску та гламуру.

🌟 Враження червоної килимової доріжки

З моменту прибуття ваших гостей їх зустрінуть наші професійні фотографи, і вони відчуватимуть себе справжніми VIP-особистостями. Ми забезпечимо вхід з червоною килимовою доріжкою з оксамитовими мотузками, щоб кожен міг отримати момент у центрі уваги.

🌟 Декор у голлівудському стилі

Наші досвідчені організатори вечірок перетворять ваш простір для заходів у яскраву голлівудську декорацію, доповнену старовинними плакатами фільмів, режисерськими кріслами та мерехтливими зоряними вогнями. Наша команда створить захопливу атмосферу, яка перенесе ваших гостей прямо в серце Голлівуду.

🌟 Церемонія нагородження

Яка ж голлівудська вечірка без церемонії нагородження? Наші професійні ведучі та артисти організують веселе шоу для вашої команди з персональними призами та сертифікатами, щоб визнати та відзначити унікальні таланти та внесок кожної людини.

🌟 Розваги

Наша талановита жива група або ді-джей забезпечить ідеальний саундтрек для вашої вечірки у голлівудському стилі, виконуючи мікс з класичних мелодій з кінофільмів та сучасних хітів. Ми також можемо запросити відомих зірок, фокусників або навіть гламурний танцювальний ансамбль у голлівудському стилі, щоб підняти ваш захід на новий рівень.

🌟 Гламурний дрес-код

Заохочуйте своїх гостей одягатися так, щоб викликати враження, у своїх найкращих нарядах у голлівудському стилі. Ми навіть можемо організувати присутність професійних візажистів та перукарів, щоб кожен виглядав та відчував себе справжньою зіркою.

Чи готові ви подарувати своїй команді голлівудський досвід, якого вони заслуговують? Зв'яжіться з агентством Day&night Event вже сьогодні, щоб розпочати планування грандіозної корпоративної вечірки. Створімо магію кіно разом!