гавайская вечеринка
Тематичні вечірки

Гавайська вечірка

Алоха! Вечірки в гавайському стилі – чудовий спосіб відсвяткувати початок літа, день народження або навіть сімейний відпочинок. Незалежно від приводу, ці яскраві та тропічні вечірки відбуваються весело та святково, не кажучи вже про смачну їжу.

Ви відчуваєте цей теплий літній вітерець? Сонце сідає, пальмові гілки м'яко хитаються з боку на бік, звуки сміху сім'ї та друзів луною розносяться повітрям, змішуючись з м'яким, заспокійливим брязканням укулеле. Де б ви могли бути, окрім як на веселій вечірці луау, наповненої їжею, з м'яким білим піском і блискучою блакитною водою?

Якщо про тропічний відпочинок не може бути мови, вашим наступним найкращим вибором може бути наша вечірка в стилі луау, натхненної прекрасними островами та жителями Гаваїв. Невимушена і улюблена всіма, Луау - це зустріч, від якої ваші гості будуть у захваті після відвідування і про яку будуть говорити довгі роки.

Ідея провести гавайську вечірку, особливо в зимову пору року, дуже зухвале рішення. Гості будуть у захваті поринути у літо взимку).

девушки на гавайской вечеринке

Ціна прораховується індивідуально. Замовник складає список присутніх гостей (запрошених) і ми обговорюємо із замовником тематику вечора та необхідні послуги (локація/ресторан, артисти, вокалісти, ведучий, декор зали, флористика, логістика тощо). Виходячи з усіх вищезгаданих пунктів складається кошторис, і погоджується із замовником.
У випадку, якщо замовник вже має певний бюджет, ми допоможемо організувати захід у потрібній тематиці виключно в рамках бюджету.

Ціна
від 15000 грн

Деякі поради щодо організації вечірки у Гавайському стилі

Давайте уявимо ... на вулиці -7, лежать білі кучугури, холод пронизує, але не біда, на вашому святі буде жарко як ніколи!
Гавайська вечірка насамперед асоціюється з буйством літніх фарб, строкатістю, різнокольоровими квітами, квітковою гірляндою (Лей).
Дрес-код для гостей повинен бути яскравим, буде доречне різне поєднання кольорів у вбраннях.
Кожного гостя вашої вечірки зустрічатимуть при вході, і вішатимуть на шию лей, традиційну гавайську прикрасу. Зазвичай його плетуть із квітів орхідеї, пікаке, плюмерії, охія лехуа та маїле. Для наших широт можна взяти орхідею, або будь-яка інша квітка доступна в залежності від сезону та наявності.
В оформленні приміщення перевагу потрібно віддати всіляким композиціям з квітів, ліанам, що квітнуть, гірляндам з паперу.
Можна розставити по приміщенню пальми у вазонах, пляжні парасольки, шезлонги, плетені меблі, бамбукові палички - все це додасть ще більшого антуража вашому заходу. Як аксесуари для свята та фотосесії можна запропонувати гостям красиво прикрашені келихи для коктейлів, укулеле та капелюхи.
Обов'язковим атрибутом свята стануть коктейлі. На вечорі ваших гостей повинен обслуговувати найдосвідченіший бармен, який зробить справжнє коктейльне шоу, і неодмінно перед подачею прикрасить келихи квітами, парасольками, трубочками, шматочками тропічних фруктів, щоб повністю поринути в атмосферу Гаваї.
На столах повинні бути присутні ананаси, банани, кокоси та інші екзотичні фрукти. Закуски цього вечора мають бути дуже легкими, красиво декорованими (канапе, шпажки, тарталетки). І, звичайно ж, тарілка з морепродуктами. Взагалі гавайська вечірка не має на увазі подачу «важких» страв, проте все індивідуально та опціонально.
З розваг будуть гавайські танці Хулу, майстер-клас від досвідчених танцівниць, які навчать усіх бажаючих найпопулярнішим рухам гавайських танців, вікторини на знання гавайської культури, квести від ведучого та багато різних активностей.
Охолодити спекотний вечір холодне морозиво зі шматочками тропічних фруктів на десерт.
Алоха!)