музыкальный магазин, пластинки рок исполнителей
Тематичні вечірки

Вечірка в стилі Рок

Вечірка в стилі Рок – досить популярна останніми роками. І справа тут не лише у великій любові до певного стилю музики, а й насамперед актуальна така вечірка буде через образи та вбрання.
Незалежно від віку ваших гостей ми влаштуємо вечірку на тему рок-н-ролу, яка обов'язково дозволить усім розслабитися і добре провести час. Їжа та декорації важливі для створення настрою, але також ми можемо придумати кілька ігор на тему рок-н-ролу, якими можна скористатися, щоб розбити лід на початку вечірки або привнести, коли все почне затихати.
Вечірка в стилі рок-н-ролу підходить для гостей різного віку. Незалежно від того, чи любите ви  рок-музику певного десятиліття, чи ви поціновувач її загалом, ми зробимо так, щоб ваші гості відчули себе рок-зірками. Включення усіх до теми вечірки та увага до деталей є ключем до створення яскравої вечірньої атмосфери для ваших гостей.

рок вечеринка в Киеве

Ціна прораховується індивідуально. Замовник складає список присутніх гостей (запрошених) і ми обговорюємо із замовником тематику вечора та необхідні послуги (локація/ресторан, артисти, вокалісти, ведучий, декор зали, флористика, логістика тощо). Виходячи з усіх вищезгаданих пунктів складається кошторис, і погоджується із замовником.
У випадку, якщо замовник вже має певний бюджет, ми допоможемо організувати захід у потрібній тематиці виключно в рамках бюджету.

Ціна
від 15000 грн

Деякі поради щодо організації вечірки у стилі Рок

Брутальність - головна складова цього вечора. Шкіряні куртки - косухи, ремені, футболки з принтом, бандани, роздерті джинси, пірсинг, металеві прикраси, стрази - все буде доречно.
Дівчата у своєму образі можуть створити стиль глем-рок, використавши макіяж smoky eyes, та додавши до образу пишну зачіску.
У декоруванні приміщення можна виявити всю свою фантазію і не стримуватися. Постери знаменитих музикантів, картинки із зображенням раритетних автомобілів, байків, черепів, хижих тварин, а також розвішані ланцюги, музичні інструменти, готичні написи на стінах та стелі. Також можна розбавити стиль, додавши яскравих атрибутів панк-культури. (У декорі використовувати кислотні відтінки).
Із закусок підійдуть найпростіші страви. Можна навіть обмежитися звичайнісінькими бутербродами, закусками, піцою, фастфудом.
Напій вечора-пиво.
Розваги вечора мають на увазі свободу дій у всьому, повне розслаблення, хаос!)) Музичний супровід вечора – рок-гурт з популярними рок хітами, та танцювальні змагання гостей на танцполі.
Розбавити вечір можна караоке, конкурсом на найкращий костюм та образ вечора, соло виступу з виконанням улюблених пісень під гітару, мотогонки, командне змагання у Дартс, шоу барабанщиків чи гітаристів, декоративні тату в тату-салоні (виділяється куточок у приміщенні банкетного залу).
Справжні фанати року, та й не тільки гідно оцінять оригінальний задум вечора присвячений улюбленій музиці та стилю життя.