стол для пиратской вечеринки
Дитячі свята

"Піратська Вечірка", безлюдний острів.

Відправляйтесь у мандри з нами, адже ми пропонуємо унікальний та захопливий Дитячий Піратський Вечір, який обов'язково припаде до душі як молодим морським розбійникам, так і їхнім батькам.

Головний Герой Капітан Джек Горобець із командою вирушає на пошуки пригод на безлюдний острів. Перед Героями відкривається Бухта Черепів, страшне місце... і тепер стоїть нове завдання знайти печеру Чорної Бороди, де по доданню він сховав свої скарби.

Яскраві пригоди, завдання на логіку, швидкість реакції та командна гра, все це залишить незабутні емоції і кожен учасник піде зі своїм маленьким подарунком-скарбом.

Пригоді бути!

дети в образе пиратов на вечеринке

Ця програма розрахована віком від 6-15 років.

Тривалість: до 2,5 годин.

*Вартість формується залежно від кількості учасників, а також можливо будуть включені додаткові програми та реквізит. (повітряні кулі, аквагрим, мильні бульбашки, шоу програми,  піньята, подарунки, тематичні костюми тощо)

Ціна
від 5500 грн

Наш пакет Дитячої Піратської Вечірки

Індивідуальні запрошення: спостерігайте, як зростає захоплення вашого маленького пірата при отриманні персоналізованої карти скарбів-запрошення, яка задає атмосферу величної пригоди, що чекає на них!

Піратський декор: ми перетворимо обране вами місце проведення на захоплюючу піратську затоку, прикрашену тематичними реквізитами, такими як піратські прапори, скарбниці та лайфсайз вирізи піратських кораблів.

Костюми та аксесуари: кожному юному пірату потрібне належне вбрання! Ми забезпечуємо кожного дитину піратським костюмом, що складається з капелюхів, пов'язок на око та інших піратських аксесуарів, щоб повністю занурити їх у світ своєї пригоди.

Пошук скарбів: Наш професійний екіпаж піратів проведе  з маленькими авантюристами цікавий пошук скарбів, де вони будуть розв'язувати загадки, розшифровувати підказки та відкривати приховані скарби.

Розважальні піратські ігри: у нас є різноманітні піратські ігри та заняття, щоб розважити вашіх маленьких буканьєрів, включаючи "Пройти по дошці", "Кидання кульок у канон", та "Перегони на піратському кораблі".

Піратський бенкет: ми надамо смачну піратську їжу та напої для вашої маленької піратської команди, включаючи "Піратський пунш", "Закуски з водоростей" та "Кекси в скарбничці".

Капітанська команда: наші професійні піратські аніматори зберуть ваших юних гостей уважно слухаючи інтерактивну розповідь, проведуть змагання мечами та організують співи піратів.

Вечірка піратських подарунків: кожна дитина покине святкування зі скарбницею, наповненою піратськими сувенірами, такими як золоті монети, піратські татуювання та оригінальні піратські іграшки, щоб згадати про свою неймовірну піратську пригоду.

Професійна фотографія (за бажанням): зафіксуйте незабутні спогади завдяки нашому вмілому піратському фотографу, який зафіксує найяскравіші моменти святкування вашої дитини.

Легке Прибирання: ми розуміємо, що наслідки вечірки можуть бути трохи лячними. Тому наша команда буде відповідати за всі прибирання, дозволяючи вам просто розслабитися та насолодитися досвідом зі своїми маленькими піратами.

У Day&Night ми пишаємося наданням незабутніх та надзвичайних вражень, які створюють довговічні спогади для вашої дитини та її друзів. Дозвольте нам взяти на себе кермо та направити свято вашої дитини у незабутню пригоду з піратами! Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб забронювати вечірку з піратами для вашої дитини та подивитися, як її уява оживає.