корпоратив в стиле супергероев
Корпоративи

Корпоратив у стилі Супергероїв

Перевтілитися всього на один вечір у Супер Героїв реально.
Кожен із нас колись у дитинстві мріяв або навіть уявляв себе в ролі супергероя, наділеного суперсилою, здатною врятувати весь світ. Дати можливість розкритися, згадати дитинство і пограти навіть у дорослому віці це надихає!
Оформлення залу та атрибутів у яскравих тонах, банерах із коміксів, супергеройські маски, фігурки супергероїв, штори з фольги, афіші фільмів про супергероїв, паперові помпони, димова машина з кольоровим димом. Стосовно їжи та напо'їв тематично буде вибрати піцу, хот доги, поп корн, запиваючи все це Пуншем від Халка, Віскі від Бетмена або Лікером від Жінки Кішки.
Ми порадимо вам вибрати персонажів, виходячи з особистих особливостей характеру, більш наближених до реальних персонажів.
Наприклад: є злі герої та добрі. Вам вирішувати, ким цього вечора стане Головбух, або Фіндір. Головне, що добро перемагає зло!))
А значить і Свято з вашим бажанням, і нашим досвідом стане найвеселішою та найяскравішою подією року, і вже повірте, на Вас чекає маса гумору та сміху!

супергеройский корпоратив

Вартість прораховується індивідуально, залежно від факторів нижче.
Ми займаємося підбором місця проведення, виходячи з кількості ваших співробітників та переваг. Запропонуємо вам найкращі варіанти.
Чек на людину формується від багатьох факторів:

  1.  Ресторан: вибрані напої, страви, депозит за оренду залу, де проходитиме захід.
  2.  Список додаткових послуг: артисти, ведучий, ді-джей, декорування залу (флористика, новорічна ялинка, прикраса столів, гарний посуд, скатертини і т.д.), додаткова апаратура, кавер групи, вокалісти, музиканти, шоу балет, тематичні подарунки співробітникам, костюми для учасників та ін. (Додаткові послуги зі списку під запит).
  3. Питання логістики всіх учасників, артистів, підрядників на локацію (якщо локація за містом).

Сформувати остаточну ціну ми зможемо, коли матимемо повну інформацію щодо вашого заходу. Також, можливо, підлаштуватися під ваш особистий бюджет компанії, виділений на це свято, і ми обов'язково створимо якісний Корпоратив.

Ціна
від 10000 грн