вечеринка в стиле 90-х
Тематичні вечірки

Вечірка у стилі 90-х

Легендарні 90-ті були непростим часом. Але у тих, хто хоче влаштувати вечірку у стилі тих часів, вони асоціюються з безтурботним дитинством, а не зі складнощами та негараздами. Цей час згадується із солодкою тугою, ностальгією за минулими часами. Саме через це лихі 90-ті здаються привабливими. Здається, дев'яності закінчилися тільки вчора, але вже минуло чимало років. Вечірка у стилі 90-х – це машина часу, яка перенесе гостей у молодість, юність, а когось і в дитинство.

вечеринка в стиле 90-х

Ціна прораховується індивідуально. Замовник складає список присутніх гостей (запрошених) і ми обговорюємо із замовником тематику вечора та необхідні послуги (локація/ресторан, артисти, вокалісти, ведучий, декор зали, флористика, логістика тощо). Виходячи з усіх вищезгаданих пунктів складається кошторис, і погоджується із замовником.
У випадку, якщо замовник вже має певний бюджет, ми допоможемо організувати захід у потрібній тематиці виключно в рамках бюджету.

Ціна
від 15000 грн

Деякі поради щодо організації вечірки у стилі 90-х

Одним із найважливіших критеріїв успішного свята є правильна стилізація, прикраса приміщення під 90-ті роки.
Оформлення свята має бути виконане з використанням головних атрибутів того часу: касетний магнітофон, касети, відеомагнітофон з касетами, дзеркальна диско-куля на стелі, кольоромузика, бабусин старий вовняний килим на стіну, а також постери популярних на той час виконавців, таких як Брітні Спірс , Спайс Герлз, Дискотека аварія, Наталія Орейро, Ласкавий Май, Комбінація, Руки вгору і т.д. На столах можна розкласти найпопулярніші журнали того часу: COOL, Юна Леді, Всі зірки, і т.д.
У центрі зали можна зробити стилізацію домашнього кінозалу, використовувати для цього антенний телевізор, підключити до нього відеомагнітофон і транслювати по ньому фільми/мультфільми з дитинства. Особливо сподобається облаштування окремого куточка з приставкою з іграми дитинства «Маріо», «Танчики» і т.д.).
Важливе місце у організації торжества займає зовнішній вигляд її учасників. Правильно підібрані образи та одяг 90-х стане запорукою успіху вашого івента. Найприємніше, що купувати хитромудрі образи не доведеться, тому що підійде абсолютно все, що завалялося в шафі.
Можна комбінувати різнокольорові, різнопланові речі разом, одягати спідниці поверх лосин, робити яскраві стрілки, макіяж з яскравими акцентами, джинси клеш, які вже не модні, але які так тяжко викинути, олімпійки, вітровки, бейсболки, лосини кислотних відтінків, леопардові топи/лосини, блузки з паєтками, мініспідниці, туфлі на платформі, металеві браслети, яскрава біжутерія різних кольорів веселки - будуть абсолютними фаворитами цього вечора. Для чоловіків, підійде стиль «вуличного хулігана», тобто кросівки, спортивний костюм Адідас, майка в сітку, або сорочка в клітку в поєднанні з джинсами варонкою, або ж другий образ «кримінального авторитету», обов'язково наявність бордового піджака та ланцюга на шиї.
Вибрати образ можна навіть із героїв фільмів/серіалів, популярних у 90-ті роки, тут основним фактором є ваша фантазія.
Музика повинна також відповідати на тому часу, а отже популярними хітами того часу будуть творчість Тетяни Буланової, Андрія Губіна, Іванушки, Руки вгору, Блискучі тощо.
Що стосується частування, то тут фаворитами будуть ті самі традиційні салати Олів'є, Оселедець під шубою, Салат з крабовими паличками, салат з перепелиними яйцями, сухариками і тд. Головною стравою може бути курка на грилі. На солодкий стіл наявність всіляких тропічних фруктів, які почали з'являтися лише в 90-ті, а також нехитрі торти празький, наполеон, вафельний.*
*Примітка (звичайно меню страв і напоїв можна адаптувати під будь-які смакові уподобання і скласти відповідне для замовника).
Також 90-ті вважаються початком ери коктейлів, оригінальні за смаком та складом. Організуємо коктейль бар, і наш професійний бармен нікого не залишить поза увагою!)
Вечір буде драйвовим, а ми допоможемо Вам його організувати та підготувати незабутню розважальну програму!