украинские девушки в поле с подсолнухами
Тематичні вечірки

Вечірка в українському стилі

Зараз вечірка в українському стилі актуальна як ніколи. Дух свободи та всеосяжний патріотизм буквально захлеснув усіх українців. Українські традиції, атрибутика, мова все більше стають трендом нашого соціального життя, об'єднуючи наших співгромадян у велику Українську родину.
Саме тому пропонуємо поринути у цю атмосферу та детальніше ознайомитися з традиціями, обрядами та звичаями.
Вечірка у стилі Українського Хутора стане незабутньою подією року, оскільки ми зможемо перенести Вас цього вечора до популярних українських казок, таких як «Вечори на хуторі біля Диканьки», «Вій».

вечеринка в украинском стиле

Ціна прораховується індивідуально. Замовник складає список присутніх гостей (запрошених) і ми обговорюємо із замовником тематику вечора та необхідні послуги (локація/ресторан, артисти, вокалісти, ведучий, декор зали, флористика, логістика тощо). Виходячи з усіх вищезгаданих пунктів складається кошторис, і погоджується із замовником.
У випадку, якщо замовник вже має певний бюджет, ми допоможемо організувати захід у потрібній тематиці виключно в рамках бюджету.

Ціна
від 15000 грн

Гості зможуть перетворитися на таких персонажів як: Відьма Солоха, Коваль Вакула, Свати, Оксана, Подружки Оксани, Козак Чуб, Вій, Панночка-Відьма, Монах тощо.
Дрес-код, звичайно ж, Український народний одяг і всі атрибути до нього:
сорочка-вишиванка, сорочка «чумачка», спідниця-плахта вишита, штани або шаровари з поясом, корсетка, жилет, розшиті хустки, вінок з квітів на голову, намисто гердані або корале, люлька, шапка, сувоя, народне взуття тощо. .
Вечір має розпочинатися із зустрічі гостей. Український народ славиться своєю гостинністю та добротою душевною. Ваших гостей зустрінуть при вході в національному одязі, стоячи на Рушнику і з короваєм у руках. Гостей відразу ж зазиватимуть до веселощів.
Жоден український захід не обходиться без пісень, танців чи ігор.
Веселитись ми вміємо, і розважальна програма нікого не залишить байдужим. Ми проведемо конкурс на танець Гопака, наші професійні хореографи навчать усіх. З жіночою половиною гостей проведемо хоровод. Музику буде адаптовано під сучасні українські хіти.
Виходячи з кількості учасників, можна також організувати такі майстер-класи, як ліплення з глини, плетіння ляльок-мотанок, вінків, оберегів, ворожіння на нареченого, а також конкурс на найкращий гопак гостя, караоке з українськими хітами.
Якщо ж публіка консервативніша, можна обмежитися музично-танцювальним шоу та інтерактивами від ведучого.
Ну і звичайно ж, вечір буде дуже ситним, калорійним та смачним. Справжнє Українське гуляння не обходитися без національних страв: вареники, драники, соління, сало, холодець з хріном, борщ та багато іншого. *
З напоїв традиційним буде компот, узвар, морс, квас, і звичайно ж наливки, медовуха, домашні настоянки. *
*Примітка (звичайно меню страв і напою можна адаптувати під будь-які смакові уподобання і скласти відповідне для замовника).
Приміщення підійде практично будь-яке. Можна навіть знайти ресторан, який уже декорований в українській стилістиці, що трохи спростить процес оздоблення та декорацій. Однак, варто звернути увагу на деталі, такі як карти розсадок на столах, лляна скатертина на столах, чохли на стільці з вишивкою, посуд з автентичним розписом ремісників, гілки яблуні у вазах замість звичайних квіткових композицій, рушники, дерев'яна скриня в залі та пролі.
Ми обов'язково зробимо ваш вечір яскравим!
Слава Україні!