классическая свадьба
Організація весілля

Класичне весілля

Зайве говорити, що класичне весілля ніколи не вийде з моди. Ні примха, ні епоха не вплинуть на ваш вибір стилю. Ви зможете з блаженством переглядати свої весільні фотоальбоми у свій 30-річний ювілей і не жалкувати про жодний елемент вашої церемонії чи прийому.

Весілля – один із найголовніших і хвилюючих днів у житті людей, які вирішили зв'язати себе шлюбом. Для тих, хто цінує прекрасне, не женеться за актуальними тенденціями, найкращий вибір – організувати весільну урочистість у класичному стилі. Він поза конкуренцією, часом завжди актуальний.

класичне весілля

Кожне весілля – це індивідуальний проект, який розробляють наші експерти, флористи, дизайнери, декоратори.

 
Ціна
від 15000 грн

Особливості класичного весілля

Для цього виду урочистості характерним є традиційний підхід як в організації, так і в оформленні. Класика простежується у всьому, навіть у дрібницях:

  • одязі молодих - біла сукня нареченої, чорного кольору строгий костюм нареченого;
  • оформлення всіх зон (зали, місця для фотосесії, проведення конкурсів та ігор, танцювального майданчика) у єдиному стилі;
  • добре продуманому декорі та прикрасах без надмірностей;
  • весільний багатоярусний торт;
  • колірному рішенні – білий та його відтінки: кремові, сріблясті, слонової кістки.

Сьогодні багато молодят вважають за краще вибирати ніжні колірні тони, що нагадують пастельні або бризки шампанського тону. Попит має теплі світло-бежеві відтінки з невеликою домішкою жовтих тонів (айворі).

Запрошення для гостей

Це обов'язковий атрибут. Для нього краще вибрати якісний щільний папір. Як прикраси використовують декупаж, тиснення, атласні стрічки, бісер, намистини. Рекомендується вибирати один із запропонованих варіантів, тоді запрошення будуть виглядати елегантно і одночасно просто. Тон запрошення – ввічливий, офіційний.

Вибір місця для весілля

Якщо молодята вирішили організувати урочистість у приміщенні, відмінним вибором стане оренда особняка, виконаного у класичному стилі. Тут не місце ультрасучасним архітектурним елементам. Класичний стиль підкреслюють дзеркала, колони, фігурні поручні.

Якщо ж планується проводити захід на свіжому повітрі – підійде сад із великою кількістю квіткових клумб, альтанками, фонтанами, стільцями в античному стилі.

Для декору використовують такі тканини, як атлас, шовк, органза, живі квіти, найчастіше троянди. Але обов'язково враховуються смаки нареченого та нареченої. Доречні орхідеї, лілії та навіть польові квіти. Зазвичай їх розташовують у гарних горщиках та вазонах. На столах для гостей обов'язково мають бути картки з іменами, виконані в такому ж стилі, як і запрошення.

Особлива увага приділяється столу для молодят. Його оздоблюють квітами, гірляндами, бантами. Гарно виглядає підсвічування зі свічок та кристалів, здатних розсіювати світло. За традицією за столом молодих мають квіткову арку, прикрашену повітряними кулями, кольоровими стрічками та оригінальними гірляндами. На свіжому повітрі рекомендується розміщувати столи під навісами чи наметами. 

Фотосесія весілля

Для того, щоб вона пройшла на найвищому рівні, слід ретельно підібрати оформлення, що відповідає обраному місцю та стилю. Важливе місце грає простір, його має бути достатньо, щоб уникнути накладання одних декорацій на інші. Тому потрібно заздалегідь знайти місця, де знімки виглядатимуть розкішно.

Крім цього, потрібно продумати ще багато нюансів: букет нареченої, конкурси, подарунки, меню, напої та інші деталі. Впоратися з підготовкою самостійно дуже важко. Молоді та їхні батьки мають бути відпочили, адже це, певною мірою, і їхнє свято. Довірте підготовку весілля професіоналам – агентству Day&Night, де кожен співробітник чітко знає свою роботу та зробить усе на найвищому рівні. При цьому обов'язково враховуватимуться побажання нареченої та нареченого.