свадьба в минималистическом стиле
Організація весілля

Весілля у стилі Мінімалізм

Мінімалізм став головною тенденцією весільного стилю, і дозвольте сказати вам краса в простоті. Весілля в стилі мінімалізму - гарна подія, що викликає стриману елегантність.

Переважна більшість людей, наважившись одружитися, мріють цей день відзначити у колі близьких та рідних людей. Адже він залишиться в пам'яті на все життя, про що свідчать фотографії та відео. Одним із популярних стилів весільної урочистості сьогодні вважається Мінімалізм. Його основні риси – це лаконічність, простота, елегантність та вишуканість. Причому це стосується абсолютно всього – наряду молодят, прикрас, місця проведення та інших деталей, що відповідають цьому заходу.

свадьба в стиле минимализм

Кожне весілля – це індивідуальний проект, який розробляють наші експерти, флористи, дизайнери, декоратори.

 
Ціна
від 15000 грн

З чого почати

Багато організаторів весільних урочистостей вважають, що починати треба з вибору місця проведення заходу. Вибираючи банкетні зали, студії, ресторани слід звернути увагу на такі нюанси:

  • високі стелі;
  • великі віконні отвори;
  • у світлих тонах інтер'єр, його не варто перевантажувати деталями та різного роду декором;
  • велика кількість світла, вільного простору.

Організувати захід можна на свіжому повітрі або на відкритій терасі. У цьому випадку велика кількість зелені буде чудовим тлом. Увечері добре прикрасити місце гірляндами з маленькими лампочками, свічками, освітлювальними приладами з приглушеним світлом.

Палітра кольорів – основа стилю Minimal

Основним кольором є білий та його відтінки – молочний, слонової кістки, бежевий та модний сьогодні айворі. Але це не означає, що не можна використовувати яскраві тони. Можна, але вони служать контрастними елементами основної палітри кольорів.

Наречений і наречена, які віддають перевагу класиці, вибирають кольори, що відповідають цьому стилю – чорний та білий та його відтінки.

Яке весілля без квітів

Важко уявити урочисте свято, тим паче весілля, без квітів. При організації стилю Мінімалізм віддає перевагу невеликим квітковим композиціям. Вони мають виглядати ніжно, елегантно. Наприклад, кілька гілочок у витонченій вазі. І використовувати якнайбільше зелені, яка додасть свіжість, легкість. Колірна гама, переважно, пастельні відтінки.

Вбрання для молодих та їх гостей

При організації весілля у стилі Мінімалізм, потрібно продумати вбрання:

  • Для нареченого слід подумати про елегантний строго покрою костюм. Смокінг чорного кольору є ідеальним варіантом.
  • Нареченій рекомендується вибирати просте з невеликою кількістю прикрас, відсутністю рюш, мережива, каміння біле плаття.
  • Можна обійтися взагалі без аксесуарів або вони повинні бути витонченими, ненав'язливими, підкреслювати чіткість і строгість ліній.
  • Для гостей вітаються суворі вбрання, виконані у класичному стилі.

Безумовно не обійтися без запрошень. У них викладено основну інформацію: де і коли відбудеться урочистий захід. Тут також можна написати про те, в якому стилі проводиться весілля, тонко натякаючи гостям про те, яке вбрання слід вибрати.

Заздалегідь потрібно продумати меню, в якому мають бути прості, але із родзинкою страви. Не слід забувати про різноманітність на столі повинні бути і м'ясні та рибні закуски, овочі, фрукти, алкогольні та безалкогольні напої.

Підготовка до весілля вимагає багато часу, сил, терпіння та знань. Особливо якщо планується запросити багато гостей. З таким завданням легко впораються співробітники весільного агентства Day&Night, які мають необхідні знання та досвід у організації подібних заходів. Будь-яке бажання нареченої та нареченого буде враховано.