свадьба в стиле шебби шик
Організація весілля

Весілля у стилі Шеббі Шик

Історія стилю Шеббі Шик не налічує і століття, проте він уже встиг полюбитись усім, хто воліє відпочивати, душевно, весело та з помірною дозою статусної витриманості. Уявіть поєднання вікторіанської доби та атмосфери північноамериканських штатів на початку століття, і ви відчуєте основні ноти цього напряму. Вишуканість тут акуратна, немає зайвого блиску, оскільки тепла атмосфера створюється використанням стильних речей, які не мають блиску. Менеджери весільного агентства «Day&Night» створять для вас весілля, яке всі ваші гості будуть згадувати як еталон чуттєвості та душевності.

Шеббі Шик відбиває смак життя через дзеркало, якому багато років. Картинка у ньому жива, хоч і своєрідна. Ви буквально перенесетеся в обстановку, коли люди цінували кожну деталь та дрібницю своєї обстановки, створюючи її спокійною та комфортною. У порівнянні з весіллями, які організовуються в сучасних стилях, цей варіант вимагає особливого опрацювання локації та всіх деталей. Тоді отриманий результат справді чудовий.

молодожены в стиле шебби шик

Кожне весілля – це індивідуальний проект, який розробляють наші експерти, флористи, дизайнери, декоратори.

 

 
Ціна
від 15000 грн

Створюємо неповторну атмосферу

Дослівний переклад назви цей напрямок - потертий лиск. Це вічні цінності, що втратили згодом свою яскравість, але зберегли первісне значення. Тут немає місця кричущим і динамічним кольорам, метушні та драйву нічних клубів. Загальний ефект досягається помірною розкішшю всіх деталей.

Домінують спокійні однотонні відтінки: бежевий, пастельний, слонова кістка та кава з молоком. Обов'язковим є матове золото в аксесуарах та інтер'єрі. Органічні мережива, бязь, ніжні квіткові малюнки для текстильного елемента оформлення.

Локація має створювати враження старовини, проте не архаїчності та примітивізму. Гості перенесуться в обстановку, коли взірцем для вищого суспільства вважалося акуратне вплетення коштовностей у звичайне життя, тут усі деталі мають відтінок розкоші. До інших обов'язкових деталей відносять:

  • багатий порцеляновий посуд із розписом або орнаментом бароко;
  • флористику з блідих пишних, але з довгих троянд;
  • стрункі білі свічки на столиках молодят та гостей;
  • музичний супровід із використанням класичних композицій.

Локація фотозони опрацьовується особливо ретельно. Навіть одного погляду на такий знімок має бути достатньо, щоб молодій парі знову поринути у найщасливіший день свого життя.

Коли картина створюється з деталей

Для заходу Шеббі Шик підійде не кожен заклад. Хоча залів, що виключають сучасні елементи в антуражі досить багато, для вашого заходу підійде лише те, в якому вдасться відтворити вінтажну дорогу сентиментальність.

Обов'язкові білі меблі, що нагадують обстановку вишуканих ресторанів італійської та французької Рів'єри початку століття. Тут має бути багато кольорів, декорованих світлими стрічками. Добре підійдуть прикраси із вишивки. Ідеальним вибором є предмети та прилади для сервірування столу, виготовлені з металу з нанесеним шаром срібла, а також масивні предмети, що його імітують. Такий напрямок є доречним і для допоміжного посуду: салатниць, хлібниць або наборів спецій.

Для відпочинку та фотографування бажано мати окремий зал, в якому будуть знаходитися такі предмети меблів, як дерев'яна скриня або комод, крісло-гойдалка, старовинний годинник, металева клітка з птахами. Все створити особливу атмосферу, а чорно-білі фотографії підкреслять у найкращому вигляді стиль Шеббі Шик.