Эклектичный стиль в свадьбах
Організація весілля

Весілля в еклектичному стилі

Один з неоднозначних стилів подарує вам можливість створити унікальну і душевну атмосферу для весілля. Поєднання найкращих деталей кількох напрямків у гармонійній послідовності та створює Еклектику. Ця бурхлива суміш, що спочатку зародилася, як рух в архітектурі, дісталася і до оформлення святкових залів і урочистих подій.

Щоб зрозуміти, що таке еклектичність досить поглянути на роботи генія створення будівель іспанця Антоніо Гауді. Трансформуйте його епічний собор Саграда-Фамілія в Каталонії в інтер'єрний образ та насолоджуйтесь отриманим результатом. Якщо картинка того, що відбувається, ще не сформувалася у вашій фантазії, менеджери компанії «Day&Night» допоможуть вам отримати ідеальний варіант.

свадьба в эклектичном стиле

Кожне весілля – це індивідуальний проект, який розробляють наші експерти, флористи, дизайнери, декоратори.

 
Ціна
від 15000 грн

З'єднання пазлів із різних наборів

Часто згадують, що Еклектика має на увазі комбінацію несумісних речей. Однак, це не зовсім так. Талановитий дизайнер бездоганно зможе зіграти на контрасті деталей і при цьому поєднати їх в одне ціле. Даний напрямок синтезує нову картинку шляхом змішування кількох стилів. Щоб урочистий захід не перетворився на набір незрозумілих символів, вибираючи еклектичну течію, варто дотримуватись наступних правил:

  • комбінувати можна трохи більше 3 напрямів;
  • інтер'єр залу для молодят повинен бути виконаний у 4-5 основних кольорах, калейдоскоп не допускається;
  • елементи декору, що застосовуються, повинні мати спільні риси, щоб легко видавати свою приналежність до певного вектора мистецтва.

Гарним вибором буде поєднання класики, авангардизму та якоїсь сучасної течії. Правильний підбір компонентів справить на гостей незабутнє враження. Ваше весілля точно буде не таким, як у всіх, оскільки еклектика надає величезні можливості для творчості.

Як це працює

Відправною точкою для створення всієї ситуації є приміщення. Саме тематика локації вказує на те, чим її можна наповнити. Щоб створити гармонію, зазвичай вибирають закриті зали. Хороша сумісність має стиль мисливського будиночка, східних традицій або авангардизму. Доповніть це чимось із вікторіанської епохи чи античності і створіть унікальний образ торжества.

Наступним кроком є ​​оформлення столу, тут необхідно дотримуватися єдиної лінії в меблів, посуді та сервіруванні. Сюди належить і меню.

Фотозону прийнято оформляти окремо. Знімки гостей у різних місцях весільного залу будуть не схожі одна на одну. У цьому контраст може бути плавний, а чи не кричущий.

Враховуючи творчу обстановку, гардероб молодят повинен виключати стандартні варіанти. Пишну сукню нареченої і строгий костюм нареченого краще замінити на щось, що облягає в спокійних тонах для неї і трохи недбале для нього. Легкість та ненав'язливість є супутниками Еклектики. У букетах та флористиці підійдуть квіти світлих відтінків, декоровані стрічками. Відмінним варіантом будуть підлогові вази та настінне розміщення.